Další dotazy z kategorie
Buďte bez obav. Pravděpodobně jde pouze o Váš osobní pocit. Viklavost zubů v tomto věku z příčin poškození parodontu je velmi vzácná.
Pro Váš klid doporučuji navštívit zubaře a on zjistí jestli je vše vpořádku nebo jestli je třeba zahájit nějakou léčbu.
Bolesti už se snad obávat nemusíte. Jednak ošetření již asi bolet nebude,protože ošetřované části zubu jsou nyní asi již bez nervu. A pokud by jste snad stále pociťoval bolest, nic nebrání aplikovat lokální anestezii. A na tom se s Vaším zubařem jistě dohodnete.
Po definitivním ošetření kořenových kanálků by bolestivost na skus měla velmi rychle ustoupit.
Na dočasné doplnění protézy pojišťovna přispívá, ale jejím příspěvku nezáleží cena , kterou zaplatíte. Ta záleží na individuální kalkulaci každé jednotlivé ordinace. Je třeba si cenu předem zjistit tam, kde vám budou ošetření dělat.
Asi moc velká naděje není,protože podezření na zlomeninu kořene je velké. Navštivte zubaře ať upřesní diagnózu a stanoví léčbu.
Asi vás zklamu,takhle to nepůjde. Přesný plán ošetření vám ale dá váš ortodont.